пʼятниця, 13 лютого 2015 р.

Львівські вокалісти з La VIVo підкорили китайську публіку

Учасники ансамблю La VIVo повернулися до Львова після двадцятиденного турне у Китаї. Унікальний та надзвичайно талановитий секстет взяв в участь у зйомках новорічних концертів у найбільших містах Китаю, а саме у Пекіні, Шиньяні та у провінції Хибей – про це розповіли мені у прес-службі Львівського магістрату з посиланням на голову правління Культурно-дослідницький центр України і Китаю «Ланьхва» Юрія Котика.
Знимка www.poptop.fm

Гурт La VIVo пропагує українську культуру на території Китаю. Так до Дня Соборності України колектив виступив у посольстві України у Китаї. На концерті були присутні дипломати європейських країн, відомі люди Пекіну та впливові бізнесмени.
Мелодійне та унікальне виконання пісні «Пливе кача…» не залишила байдужим жодного гостя благодійного концерту.
Після концертної програми у холі Посольства усі гості змогли придбати диски з піснями La VIVo, а також українську символіку. Виручені кошти з продажу передали дітям, які постраждали у війні на Сході України.

«У Китаї українська діаспора налічує понад 20 тисяч осіб, які є надзвичайно активними та свідомими. Китай офіційно визнає суверенітет та неподільність нашої держави. Завдяки реальним діям української громади все більше китайців правдиво оцінюють ситуацію в Україні без впливу російської пропаганди», - зазначив Юрій Котик.