четвер, 30 квітня 2015 р.

Львівська влада на три місяці впустила до центру екскурсійні електромобілі

З 1 травня до 1 серпня центром Львова курсуватимуть екскурсійні електромобілі – Львівська мерія видала підприємцю Олегу Солдатенку тимчасовий дозвіл на курсування центром міста екскурсійних електромобілів – про це мені розповіли у прес-службі Львівського магістрату.
Електромобілі курсуватимуть у пішохідній зоні, а у вихідні дні, коли на вулицях немає інтенсивного руху, виїжджатимуть за межі середньовічного Львова. 
Знимка: galinfo.com.ua

Так, у межах пішохідної зони курсуватимуть так: пл. Катедральна (з північної сторони від Катедрального собору) – рух через південну сторону пл. Ринок – вул. Руська – поворот наліво на вул. І. Федорова, рух до пл. Музейної – зупинка для огляду Домініканського собору – рух у зворотному напрямку по вул. І. Федорова та вул. Руській – поворот направо та рух по східній стороні пл. Ринок – вул. Друкарська – поворот наліво та рух по вул. Вірменській – поворот направо на вул. Краківську – зупинка для огляду Вірменського собору та церкви Преображення Господнього – рух по вул. Краківській у зворотному напрямку до пл. Ринок – поворот направо та рух по вул. Шевській – поворот наліво по вул. Театральній – поворот наліво та рух по пасажу Андреоллі – поворот направо та рух по західній стороні пл. Ринок – рух по вул. Галицькій – поворот наліво та рух по вул. Братів Рогатинців – поворот наліво на пл. Коліївщини – зупинка для огляду Міського арсеналу та території навколо синагоги “Золота Роза“ – поворот наліво на вул. Староєврейську – поворот направо та рух по вул. Галицькій – поворот наліво та рух по пл. Катедральній до вул. Театральної – пл. Катедральна (з північної сторони від Катедрального собору). 
Протяжність маршруту – 2,3 км. Протяжність маршруту з виїздом за межі пішохідної зони – 4,8 км.
Електромобіль вміщує 4-8 осіб, рухається зі швидкістю 15-20 км/год. 
Зауважу, що це вже не перший екскурсійний електромобіль у Львові – кілька років така машина працює у музею-заповіднику «Личаківський цвинтар».