середа, 6 травня 2015 р.

Львів’ян кличуть згадати Андрія Кузьменка

У неділю, 10 травня, в Музеї Ідей у Львові (вул. Валова, 18 а, дворик) відбудеться вечір пам'яті Андрія Кузьменка. Початок о 20.00 год., вхід вільний – розповідли мені у прес-службі Львівського магістрату.
Знимка www.theinsider.ua

Під час заходу триватиме показ фільму-концерту, складеного із різних лайв-виступів Кузьми Скрябіна. Для всіх охочих висловитись буде вільний мікрофон. 
Цікавинкою вечора стане конкурс на знання текстів пісень Скрябіна, під час якого можна буде виграти приз від його мами - Ольги Михайлівни Кузьменко.
«Приходьте усі, у кого в серці живе Кузьма. Заспіваймо так, щоб він там, на небі, почув та усміхнувся, послухаймо те, що Андрій намагався донести до нас протягом життя, адже найкраще, що можемо зробити для нього зараз - врешті почути його слова та зрозуміти головне – «ти сам собі країна, зроби порядок в своїй голові». Краще пізно, ніж ніколи», – наголошують організатори концерту.
Також саме на вечорі пам'яті стартуватиме флеш-моб - сфотографуйтесь на фоні Кузьми, викладіть у соцмережу та напишіть цитату із його пісні з поміткою #КузьмаНавчивМене.
Дізнатись більше про подію можна на сторінці вконтакті https://vk.com/kuzma4ever, чи у фейсбуці: https://www.facebook.com/events/669283723173465/