вівторок, 12 травня 2015 р.

«Чорний квадрат» завтра займеться у Львові «Попередніми ласками»

У середу, 20 травня, на сцені Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки (вул. Городоцька, 36) гостюватиме Київський театр-студія імпровізації «Чорний Квадрат». Цього разу столична трупа везе до Львова свою нову постановку про кохання - «Попередні Ласки» -- повідомила мені прес-менеджер проекту Галина Гузьо. 

«Попередні Ласки» - це вистава із проекту «Чорного Квадрату» «10 хвилин До і Після сексу», який з успіхом йде на театральних сценах всієї України. Привезти цю постановку до Львова театр-студія імпровізацій вирішив після ажіотажу, який викликали їхні перші у місті Лева гастролі торік у грудні - зі скандальною виставою «Кохання SEXом не зіпсуєш». Відтак 20 травня «Чорний Квадрат» знову провокуватиме, спокушатиме і смішитиме львівського глядача. Традиційні примітки на афішах вистав столичного театру – «18+» і «Ханжам вхід на виставу суворо не рекомендуємо!».  

З анотації до вистави «Попередні Ласки»: «Чи варто йти в гості до чоловіка при першому ж знайомстві? І чи завжди таке запрошення у гості - це натяк на ліжко? Може, це просто пропозиція у більш інтимній атмосфері обговорити з партнером, скажімо, творчість Бродського? Хоча… Чи варто взагалі ходити довкола, якщо всім і так зрозуміло, чим усе врешті-решт закінчиться?..». На ці питання і постараються знайти відповіді актори театру «Чорний Квадрат». А їхні пошуки, як завжди, будуть рясно приправлені «фірмовим» гумором.